БлогОд височинитеВидео: Падови при качување

Видео: Падови при качување

02 Март 2018
Видео: Падови при качување

Некогаш работите не одат онака како што сме планирале.

И затоа во моментот на качување безбедноста е на прво место. А како изгледа кога работите ќе излезат од контрола, погледнете во видеото кое го споделуваме, компилација со падови при качување на карпи и мраз.

Ќе видите како ситници ја одредуваат вашата безбедност.

Тагови:

Настани

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Stani avtor

Последно од Блог

Facebook

Времето денес

Настани

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Партнери


Социјални мрежи

Оди најгоре